BASIN
BASIN

 

AFİŞ & POSTER

        

1400 px 2000 px                        700 px 1000 px 

BASIN BÜLTENİ


‘MELEKLERİN MUCİZESİ’ 4 NİSAN’DA TÜM SİNEMALARDA !

 

Geçmişin izlerinden kurtulamayan ve kendini affedemeyen Hakan’ın    ( Hakan Türkşen )  mucizelerle dolu hayatına ışık tutan ‘MELEKLERiN MUCİZESİ’  izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Nur Türkşen ve Alev Toprakoglu Uzma tarafından senaryolaştırılan ve başrollerini Hakan Türkşen ile Gaye Gürsel’in paylaştığı film 4 Nisan’da vizyona giriyor. 

 

Yazz Film Yapım’ın hayata geçirdiği ‘MELEKLERİN MUCİZESİ’nin yönetmenliğini  Biray Dalkıran üstlendi. Başrollerinde Hakan Türkşen ve Gaye Gürsel’in yer aldığı yapımda Cem KILIÇ, Altan Erkekli, Ayşen Gruda, Dilek Serbest, Murat Parasayar ve Yıldız Asyalı gibi bir çok başarılı oyuncu biraraya geldi.

 

‘MELEKLERLE TANIŞMAK İÇİN İYİ BİR FIRSAT...’

 

Hakan’ın    ( Hakan Türkşen )   şanssızlık ve sıkıntılarla dolu yaşamının, meleğinin ( Gaye Gürsel ) hayatina girmesi ile değişimini  anlatan umut dolu  bir film,  seyircinin de meleklerle tanışmasına fırsat olacak.

Bu romantik komedide izleyici sürükleyici bir hikayeye tanık olurken,  hem gülecek hem de inanılması güç olaylarla mucizelerle karşılaşacak.Farkindaligi artiricak iddiali bir yapim

 

Sezonun en eğlenceli ve farkli yapımları arasında olan ‘MELEKLERİN MUCİZESİ’  

4 Nisan’da sinema severler ile buluşacak.  

 

MELEKLERİN MUCİZESİ

YAPIM : YAZZ FİLM YAPIM

YAPIMCI : NUR TÜRKŞEN

YÖNETMEN : BİRAY DALKIRAN

SENARYO : NUR TÜRKŞEN-A.TOPRAKOGLU UZMA

OYUNCULAR : HAKAN TÜRKŞEN, GAYE GÜRSEL, CEM KILIÇ, ALTAN ERKEKLİ, AYŞEN GRUDA, DILEK SERBEST, MURAT PARASAYAR, YILDIZ ASYALI…..

 

www.meleklerinmucizesi.com

www.facebook.com/meleklerinmucizesi

www.twitter.com/mmucizesifilm